Kuchyně v moderním stylu

Tato řada kuchyní  se vyznačuje minimalistickými liniemi, jednoduchým a čistým designem a prvotřídními materiály. Převládají hladké přední plochy, bezúchytkové, nebo dokonce elektrické otvírání skříněk, osazeny jsou špičkovým kováním BLUM s doživotní zárukou. To vše najdete v naší řadě kuchyní s označením NEXT Premium. Tato řada kuchyní se vyznačuje nejvyšší kvalitou zpracování a účelným uspořádáním dle ergonomických zásad.

Moderní kuchyňské sestavy jsou nejvíce žádané v provedení vysoký lesk, nicméně poslední novinkou jsou matná provedení, která jsou méně náročná na údržbu a obojí pak lze kombinovat s exotickými dřevinami. Neodmyslitelné je v luxusní kuchyni použití skla, kovů a kamene na pracovní desky, ať už v přírodním či umělém provedení.

Velmi důležité je vyvážit design a praktické použití. Skloubit při návrhu funkčnost, minimalistický vzhled, technickou dokonalost a čistý design je někdy pěkný oříšek, proto je nejlepší svěřit se do rukou skutečných odborníků. Můžete se na nás obrátit s důvěrou, výsledky naší práce určitě mluví za nás.

Cennou inspiraci můžete načerpat v galerii našich realizací, na webu NejŘemeslníci, nebo na facebooku.